Gamtinių dujų tiekimas

Rūpinamės Jūsų verslo elektros energijos suvartojimo kaštų sumažinimu, o šiandien Jūsų įmonei siūlome optimizuoti ir dujų suvartojimo išlaidas. Dabar dar patogiau – viskas vienose rankose, nuo šiol dujas ir elektros energiją galite pirkti iš vieno tiekėjo.

Gamtinių dujų rinka veikia panašiu principu, kaip elektros rinka - mes užtikrinsime gamtinių dujų prekybą, o platinimo paslaugas, taip pat perdavimą ir saugojimą užtikrins operatoriai, nepriklausomai nuo pasirinkto gamtinių dujų tiekėjo.Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius „Amber Grid“, atsakingas už gamtinių dujų perdavimą sistemos naudotojams, gamtinių dujų infrastruktūros eksploatavimą, priežiūrą ir plėtrą. „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) – rūpinasi elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimu, priežiūra, valdymu ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimu.

Siūlome:

Fiksuotos gamtinių dujų kainos pasiūlymas parengtas atsižvelgiant į skirtingus dujų suvartojimo rėžius tam, kad galėtumėte pasirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą:

  • Fiksuota dujų kaina visam sutarties laikotarpiui;
  • Paprasta planuoti įmonės išlaidas;
  • Rizika dėl rinkos kainų svyravimų tenka tiekėjui;

Kintamos dujų kainos pasiūlymasparengtas pagal kiekvieną mėnesį „Gaspool“ dujų biržoje kintančias dujų kainas:

  • Galimybė pirkti gamtines dujas „Gaspool“ biržos kaina;
  • Sudėtingiau planuoti išlaidas;
  • Rizika dėl rinkos kainų svyravimų tenka vartotojui.
  • Esant palankiai rinkos kainai yra galimybė pereiti prie fiksuoto kainos plano.

Kodėl naudinga elektros energijos ir dujų tiekimą patikėti mums? Visus iškilusius klausimus galėsite spręsti vienoje vietoje, į pagalbą pasitelkdami mūsų klientų aptarnavimo ekspertus!

Tapkite mūsų klientu – kreipkitės el. paštu info@elektrum.lt, parengsime individualų dujų tiekimo pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius ir pageidavimus.

More