Kokį elektros kainos tipą pasirinkti?

Dabar galima rinktis iš dviejų skirtingų kainodaros variantų. Skirtingoms įmonėms tinka skirtingi sprendimai. Todėl peržiūrėkite pateiktą informaciją ir įvertinkite, kuris sprendimas geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

  • Fiksuota kaina tinka klientams, mėgstantiems mažesnę riziką ir planuoti biudžetą ilgesniam laikotarpiui. Fiksuota kaina reiškia, kad kainos pokyčiai rinkoje Jums įtakos neturės – Jūs visada mokate fiksuotą kainą.
  • Rinkos kaina – tai kaina, kuri suteikia daugiau laisvės ir kartu daugiau rizikos perkant elektros energiją už nefiksuotą kainą. Šio tipo elektros energijos kaina nustatoma rinkoje, kur naujos kainos skaičiuojamos kas valandą. Naudojant šią kainodarą galima sutaupyti ypač daug, tačiau galima patirti ir nuostolių, nes neįmanoma nuspėti, kaip keisis rinkos kaina. 

Kitas svarbus aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį  – mėnesinis elektros energijos suvartojimas. Kad būtų paprasčiau išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, savo produktus išsegmentavome pagal tai, kiek elektros suvartojate per mėnesį: iki 4 000 kWh, ar daugiau. Kiekviename segmente atrasite ir fiksuotos, ir dinamiškos kainos pasiūlymus. Visus mūsų produktus galite peržiūrėti ČIA. Išsirinkite tinkamiausią!

More