Kas yra „Elektrum Lietuva“?

Džiaugiamės priklausydami didelei „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė Baltijos šalyse. Kartu mes vienijame virš 900 000 klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Nors savo veiklą Lietuvoje pradėjome vos prieš dešimt metų, atsinešame net 80 metų patirtį Baltijos šalių energetikos sektoriuje. Tai garantuoja mūsų paslaugų saugumą ir stabilumą.

Esame nuolatos auganti ir į savo klientų poreikius įsiklausanti kompanija. Tuo įsitikinome, nes kas ketvirtas klientas mus renkasi savo tiekėju – mūsų paslaugomis naudojasi jau daugiau nei 7500 įmonių Lietuvoje.

Privatiems vartotojams padedame žengti pirmuosius žingsnius švarios elektros energijos link siūlydami ant savo namo stogo įsirengti saulės jėgainę. Taip suteikiame galimybę tapti nepriklausomais nuo kintančių elektros energijos kainų bei sumažinti išlaidas elektros energijai net 70 proc.!

Mumis pasitiki jau daugiau nei 7500 įmonių bei daugiau nei 130 saulės jėgainių savininkų visoje Lietuvoje!

Kodėl verta rinktis „Elektrum Lietuva“?

Rūpinamės savo klientų poreikiais

  • Klientai mus vertina už individualizuotus pasiūlymus, paprastą bendradarbiavimą ir jų verslui suteikiamą naudą.

Siūlome palankius sprendimus

  • Siekiame būti naudingiausiu elektros tiekėju Jums, todėl visada maloniai patarsime, kaip sumažinti elektros sąskaitas Jūsų verslui, visiškai nekeičiant savo elektros vartojimo įpročių.

Tausojame aplinką

  • Mes gaminame žaliąją energiją – bent 54 proc. jos pagaminama naudojant atsinaujinančius šaltinius.
  • Atsisakėme popierinių sąskaitų.

Esame atviri naujoms galimybėms

  • Vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą ir džiaugiamės, jog net 9 iš 10 klientų ir ateityje mus rinktųsi savo elektros tiekėju 
More