Ekologinė atsakomybė

Rūpinamės savo klientais ir mus supančia aplinka, todėl vis daugiau dėmesio skiriame aplinkosaugos svarbai bei puoselėjimui. Elektroninė sąskaita, kuriai nenaudojamas popierius bei supaprastinamas siuntimo procesas, yra vienas iš mažų žingsnių, kuriuos kartu su klientais žengiame tausodami gamtą.

Mūsų žaliosios politikos įrodymas – POWERED BY GREEN.

Tai kokybės ženklas, reiškiantis, kad „Latvenergo“ tiekiama energija tausoja aplinką.

EURELECTRIC duomenimis, 54 proc. „Latvenergo“ gaminamos energijos gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių. „Latvenergo“ – tai vienas ekologiškiausių energijos tiekėjų Europos Sąjungoje.

Naudodami energiją iš aplinką tausojančių šaltinių turite galimybę pademonstruoti socialinę atsakomybę ir kilstelėti savo produkto ar paslaugos vertę.

Kokybės ženklas POWERED BY GREEN – geriausia žaliosios filosofijos žinia Jūsų klientams ir verslo partneriams.

elektrum_powered_by_green_logo_da02c.pngKompanija „Latvenergo“ šiuo metu yra antras pagal gaminamą žaliąją elektros energiją gamintojas Europoje (54 proc. elektros energijos gaminama naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius) ir trečias labiausiai aplinką tausojantis energijos gamintojas Europos Sąjungoje, pagal anglies dvideginio išmetimą 1 MWh energijos pagaminti.

 Tarp bendrovės ateities planų – Dauguvos upės hidroelektrinės hidraulinės sekcijos modernizavimo projektas, kuris užtikrins elektrinės saugumą ir pagerins gamybos efektyvumo rodiklius.

More